Twoja łazienka

Tym razem w poszukiwaniu inspiracji postanowiliśmy zajrzeć do łazienek naszych Czytelników i przekonać się jakie były Wasze pomysły na aranżację łazienki.

 

~TyniTu: mieszkam sam w kawalerce. Chciałem żeby całe moje mieszkanie to było typowe, nowoczesne kawalerskie mieszkanie. Dlatego w mojej łazience znajdziecie podwieszany sufit z oswietleniem ledowym i armaturą gessi wpuszczoną w sufit. Gdy biorą prysznic woda spada dosłownie z sufitu, mieniąc się przy tym na różne kolory. Wygląda to tak  – https://mirad.pl/armatura/gessi/. Mam do tego nowoczesne, kwadratowe umywalkę, bidet i wc. Wszystko w czarno- srebrno – białych kolorach.

 

~Witek45: kiedy urządzaliśmy łazienkę nie mieliśmy na myśli żadnego konkretnego stylu. Chodziło tylko o to, żeby było elegancko. Mam wobec tego łazienkę w beżach. Płytki mają jasnobeżowy, wpadający nieco w żółty lub pomarańczowy kolor. Sufit jest biały, podobnie jak wanna, umywalka czy muszla klozetowa. Do tego elegancka nowoczesna armatura gessi i meble z jasnego, sosnowego drewna.

 

~WizardMerlin: u mnie łazienka ma industrialny charakter. Mam prysznic typu walk – in z całkowicie przeźroczystymi ścianami. Obok znajduje się ściana z widocznymi cegłówkami, tyle że pomalowanymi na biało, a do tego lustro w czarnej, metalowej oprawie. Umywalka wisząca – prostokątna z widocznymi metalowymi rurami. Toaleta biała – prostokątna. Nad nią zamontowałem szare, otwarte półki. Mam małą łazienkę, więc wszystkie płytki są białe, żeby optycznie powiększyć pomieszczenie.